Zadaj nam pytanie,
ODDZWONIMY

W związku z dynamicznym rozwojem i ciągle pojawiającymi się nowymi wyzwaniami biznesowymi firma FM Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Sprzedawca obszary działania:
województwo mazowieckie, lubelskie, wielkopolskie, dolnośląskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie.

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż systemu GPS do monitorowania pojazdów,
  • współpracę i utrzymywanie relacji z grupą klientów,
  • udział w negocjowaniu cen i warunków współpracy z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej związanej z poszczególnymi klientami,
  • monitorowanie rynku systemów GPS.

WYMAGANIA:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług lokalizacyjnych (będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie minimum średnie (matura),
  • znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word, Power Point, Outlook),
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i telefonicznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • entuzjazm, kreatywność, zaangażowanie w pracę,
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód-rozliczenia użytkowania samochodu w celach służbowych),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów branży,
  • dużą samodzielność w pracy,
  • pracę z młodym, energicznym i kreatywnym zespołem,
  • pakiet szkoleń,
  • podstawowe narzędzia (  laptop, telefon, narzędzia biurowe),
  • gwarantowane stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • miesięczne premie sprzedażowe.

KONTAKT:

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: info@fmsolutions.pl z dopiskiem w temacie Regionalny Sprzedawca.

Do oferty prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez FM Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TELEMARKETER /KA miejsce pracy Warszawa

ZADANIA:

  • pozyskiwanie nowych klientów (firmy) poprzez kontakt telefoniczny,
  • udzielanie informacji na temat naszych produktów i usług (monitoring pojazdów GPS),
  • umawianie spotkań handlowych,
  • wspieranie działań sprzedażowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • szybkości w przyswajaniu informacji technicznych,
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz komunikatywności,
  • wytrwałości i zaangażowania w osiąganiu celów.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • dobre wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć,
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dziale handlowym,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym.

MILE WIDZIANA:

  • znajomość branży IT

KONTAKT:

CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem w tytule Telemarketer prosimy przesyłać na adres: info@fmsolutions.pl